Doprovodné programy k výstavě „Rozkaz zněl jasně!“

publikováno: 25.07.2017, rubrika: informace pro návštěvníky
Doprovodné programy k výstavě „Rozkaz zněl jasně!“

Muzeum připravilo pro návštěvníky výstavy „Rozkaz zněl jasně!“ různé doprovodné programy. O architektuře vojenských ústavů bude přednášet historik umění Tomáš Pospěch v úterý 15. srpna 2017.

Historik Václav Bednář bude ve čtvrtek 7. září 2017 přednášet o osobnostech, které studovaly ve vojenských ústavech v Hranicích a kpt. Mgr. Daniel Waclawek bude v úterý 26. září 2017 přednášet o duchovní službě, o kaplanství a náboženství v armádě.

Všechny přednášky budou probíhat v muzeu na Staré radnici (vstup z Radniční ulice) od 17:00 hodin. Vstupné 20 korun.

Ve čtvrtek 10. srpna 2017 bude probíhat Výtvarný ateliér pro děti a dospělé – Vyrob si svou vlastní medaili, ve kterém si návštěvníci budou moci vyrobit vlastní vojenskou medaili. Vstup zdarma.

Budeme se těšit na setkání s Vámi.