Marek Brodský bude vystavovat v Hranicích

publikováno: 14.12.2017, rubrika: informace pro návštěvníky
Marek Brodský bude vystavovat v Hranicích

V muzeu na Staré radnici v Hranicích připravujeme pro milovníky umění další lahůdku. Od čtvrtka 8. února zde bude vystavovat své práce výtvarník, herec, publicista, textař, hudebník Marek Brodský.

Častým námětem jeho obrazů jsou kostely, hřbitovy, pohřby. Pojaté jsou tak nějak vesele, jak už napovídají některé z názvů obrazů – například Veselej krchov nebo Turisti na funuse. Rozhodně jsou jeho obrazy plné barev. Jak Marek Brodský říká, možná, že toto hřbitovní téma je dáno geneticky, vzhledem k tomu, že jeho otec, slavný český herec Vlastimil Brodský, byl proslulý kremačním humorem. Výstava potrvá do 18. března.

Vernisáž obrazů Marka Brodského se uskuteční ve čtvrtek 8. února v 17 hodin na Staré radnici v Hranicích.