Výstava Za časů první republiky v muzeu

publikováno: 15.11.2018, rubrika: aktuální zprávy
Výstava Za časů první republiky v muzeu

Přinášíme fotoreportáž z vernisáže výstavy Za časů první republiky, která proběhla ve čtvrtek 25. října v 17 hodin na Staré radnici.

V rámci výstavy proběhne také v sobotu 10. listopadu Prvorepubliková kafírna. Těšit se můžete na ukázku přípravy kávy v kávovaru z období první republiky. Proběhne také reklamní prezentace prvorepublikového brněnského kavárníka Huberta Lamplota. Návštěvníci si budou moci kávu ochutnat a také zakoupit. Pražení kávy bude probíhat v 11:00, 13:00 a v 15:00 hodin. Kafírnu připravilo Muzeum a galerie v Hranicích ve spolupráci se Studiem Bez Kliky.

SOUTĚŽ O HODNOTNÉ CENY

Zapojte se do naší soutěže o hodnotné ceny od firmy Astra Office.

Je to jednoduché. Stačí navštívit naší výstavu a vyfotit se spolu s figurínou nějakým netradičním způsobem či v netradičních šatech, třeba i v šatech z první republiky. Nakonec vaši fotografii sdílejte na této facebookové stránce Muzea a galerie Hranice.

Každý měsíc potom vybereme jednu nejatraktivnější a jejího majitele odměníme cenou, kterou do souteže věnovala firma Astra Office.

Říjen: powerbanka – PowerBank 2500 mAh
Listopad: USB flash disk Verbatim 32 GB
Prosinec: nádherný černý notes Castelli Italy
Leden: powerbanka – PowerBank 5200 mAh

Výstavu, která se koná na počest výročí 100 let vzniku republiky, můžete navštívit v muzeu na Staré radnici v Hranicích až do 6. ledna 2019.

Za krásné fotografie z vernisáže výstavy děkujeme Jiřímu Necidovi.