Proběhlá výstava: ZRUŠENO: Kraslicovník na Masarykově náměstí

Atmosféru Velikonoc již tradičně navodí v centru Hranic kraslicovník, tedy strom plný kraslic zdobených různými technikami. Tato milá tradice by nemohla vzniknout bez spolupráce obyvatel města, místních škol, školek, jesliček, organizací i jednotlivců, kteří každoročně přispívají malovanými vajíčky.

Proto se i letos obrací Městská kulturní zařízení Hranice, která tuto akci organizují,  na obyvatele města s prosbou, aby i letos přispěli kraslicemi. Fantazii, jak kraslice ozdobit, se meze nekladou.

Své výrobky můžete nosit do Turistického informačního centra ve dvoraně zámku, do muzea na Staré radnici a do Galerie Synagoga,  a to do pondělí 30. března.

Pracovnice Městských kulturních zařízení Hranice pak strom na Masarykově náměstí nazdobí ve středu 1. dubna 2020.

Děkujeme všem, kteří se zapojí do této milé tradice a budou se tak podílet na příjemné jarní výzdobě náměstí.

Městská kulturní zařízení Hranice

ZRUŠENO: Kraslicovník na Masarykově náměstí