Přes tisíc návštěvníků už vidělo výstavu Medvídků

publikováno: 17.12.2021, rubrika: fotoreportáže
Přes tisíc návštěvníků už vidělo výstavu Medvídků

Přijďte do muzea na Staré radnici a budete si připadat jako v plyšovém nebi. K vidění je výstava plná plyšových medvídků.

Medvídci staří, noví, malí, velcí, různě barevní. Každý si může zkusit mezi nimi najít plyšáka, se kterým si v dětství hrál. Například víte, kolik měří největší plyšový medvěd? Nebo kolik stál nejdražší medvídek?  Všechno, co vás kdy zajímalo o této roztomilé plyšové hračce, se dozvíte na výstavě, která je k vidění do neděle 13. března 2022.

K výstavě připravili pracovníci muzea hned několik akcí. Ve středu 19. ledna se v 16 hodin uskutečnila přednáška pro děti, která je hravou a zábavnou formou seznámila s historií vývoje plyšových medvídků.

Medvědím dílnám budou věnovány hned dva dny, a to středa 2. a středa 9. února od 9 do 16 hodin. Děti si budou vyrábět vlastního medvídka, kterého si dozdobí podle svojí fantazie z různých materiálů. Dílničky jsou určeny pro děti všech věkových kategorií, zabaví se i ti nejmenší. Poplatek za materiál je 20 Kč.