Vystavte své básně v ulicích města

publikováno: 01.02.2024, rubrika: aktuální zprávy
Vystavte své básně v ulicích města

Máte rádi poezii a chtěli byste se podělit o své oblíbené básně? Píšete básničky, ale schováváte si je do šuplíku a čekáte na vhodnou příležitost pro zveřejnění? Staňte se součástí poetické výzdoby Hranic, pošlete nám svou tvorbu nebo své oblíbené básně.

Městská kulturní zařízení Hranice připravují již tradiční Básnění v ulicích Hranic, které má připomenout Světový den poezie – 21. březen, inspirovat k psaní poezie nebo jen potěšit náhodné kolemjdoucí, kteří si přečtou básně v ulicích.

Své verše můžete do 10. března 2024 posílat na e-mail dramaturg@mkz-hranice.cz nebo nosit osobně Turistického informačního centra na zámku nebo do muzea na Staré radnici. Poté budou rozmístěny v centru města na různých i méně tradičních místech.