Známe výherce „medvědí“ tipovací soutěže

publikováno: 23.03.2022, rubrika: informace pro návštěvníky
Známe výherce „medvědí“ tipovací soutěže

Roztomilí plyšoví medvídci přilákali do muzea po dobu výstavy celkem 3212 návštěvníků, doslova ze všech koutů republiky.

Děti, ženy, muži, malí, velcí se přišli pokochat pohledem na dva tisíce medvídků ze sbírky Svatavy Ryparové. Nejvíce návštěvníků bylo z Hranic a blízkého okolí, Ostravy a překvapivě Prahy. Na výstavu ale také zavítali turisté z Brna, Hradce Králové, Otrokovic, Nového Jičína, Zlína, Vsetína, Břeclavi, Litovle, Veselíčka, Přerova, Frýdlantu, Kroměříže, Krumlova, Znojma, Šternberku, Bílovce, Mikulova, Vlašimi, Oder a Bělotína. Spousta z nich byli medvědáři, tedy lidé, kteří medvídky sbírají.

Do tipovací soutěže, která probíhala v průběhu výstavy, přihlásilo své tipy 330 návštěvníků. Otázka zněla, kolik je medvídků v soutěžní vitríně. A správná odpověď jistě zajímá spoustu z vás.

Pravdu by měl, kdo by„napočítal“ 288 medvídků. Toto číslo se však mezi tipy neobjevilo. Ale nejblíže byli následující výherci: Klára Koryčánková, Filip Smolar a Barbora Krkošková. Všichni tři vyhrávají hodnotné ceny od firmy Astra Office. Mohou si je vyzvednout v otevírací době muzea na Staré radnici u průvodce.

Všem děkujeme za účast a výhercům moc gratulujeme.