Zapojte se do zdobení Kraslicovníku

publikováno: 26.01.2024, rubrika: aktuální zprávy
Zapojte se do zdobení Kraslicovníku

Kraslicovník, tedy strom ověšený velikonočními kraslicemi, patří mezi neodmyslitelnou velikonoční výzdobu Hranic. Tato milá tradice by nemohla vzniknout bez spolupráce obyvatel města, místních škol, školek, jesliček, organizací i jednotlivců – ti všichni se na něm podílejí.

I když mají Městská kulturní zařízení Hranice bohatou zásobu kraslic z předchozích let, v rámci obměny Kraslicovníku se obrací na veřejnost s prosbou o nové kousky. Své výtvory můžete nosit do Turistického informačního centra na zámku nebo do muzea na Staré radnici, a to do pondělí 18. března. Fantazii se meze nekladou, můžete využít nejrůznější materiály a techniky.

Na vaše originální kousky se těší a za spolupráci děkují Městská kulturní zařízení Hranice.